Умови гарантії
Sinaopt Kft дає гарантію на всі види шин що повязано з виробничими дефектами при дотриманні нижче приведених умовах. Одним з основних умов дії гарантії є те щоб покупець використовував шину за призначенням. Ниже приведено приклад як правильно експлуатувати шини.
Основні гарантійні умови
Розповсюджується на шини Sinaopt Kft. які марковані датою виготовлення. Sinaopt Kft. дає гарантію на всі шини які реалізує
Термін дії гарантії:
Розповсюджується протягом шести місяців з дня продажу якщо шина не старше трьох років від дати її виготовлення.
Гарантія нерозповсюджується вразі:
За гарантійним запитом потрібно звертатися або до дистрибютора або до ним призначеного представництва в письмовій формі.
Гарантійний запит повин містити:
Право на розгляд і перевірку скарги залишає за собою Sinaopt Kft.
Вразі визнання законної скарги на шину Sinaopt Kft. на прзьбу покупця вертає йому кошти або замінює товар на новий
A jogos reklamációnak elismert abroncsot a Sinaopt Kft. a vevő kérésére téríti, illetve új abroncsra cseréli, amelynek a garanciális igény bejelentésének időpontjában érvényes eladási árából az elismert reklamációs követelés illetve a maradvány csatorna mélység arányában engedményt ad.
Умови експлуатації шин
Загальні вимоги як правильно експлуатірувати шини.
Загальна інформація:
Шина забезпечує звязок між авто і дорожнім покриттям. Тому так важно щоб колесо було в хорошому стані. Співробітництво виробників авто і шин визначили що при виборі шин потрібно взяти до уваги всі умови експлуатації. Відхилитися від розміра, конструкції, навантаження шини можна тільки вразі косультації з спеціалістом.
Особливо важливо щоб шини з певною періодичністю - вимога автовиробника - мінялися
Feltétlenül szükséges, hogy a gumiabroncsok rendszeres időközönként - a járműgyártó előírása szerint - felcserélésre kerüljenek.
Тиск шин:
Для безпечної їзди один із самих важливих елементів щоб тиск у шинах усе відповідав приписаним нормам. Тиск в основному впливає на управління, рівномірний рух, тормозну і притягаючу силу, пробіг.
Якщо авто використовувати з меншим тиском ніж приписано, то це істотно вплине на деякі їздові якості автомобіля(стійкість на поворотах. некерованість,нестійкість...). І таким чином при поганих погодніх умовах(боковий вітер, повороти) водій стає невпевнений а машина менш керованою. Низький тиск в шинах приводить до нагрівання елементів шини, що призводить до пошкодження або до спускання шини.
Якщо тиск в колесі більший ніж приписано, то поверхня тертя між шиною і дорогою зменшується, що також має великий вплив як на стійкість і на їздові якості автомобіля
Постійно потрібно провіряти тиск в шинах автомобіля(в дві неділі раз).Такі контрольні провірки потрібно робити коли шини ще не прогріті. Не прогрітими рахуються ті шини які не використовувалися уже 2-3 години, або якщо проїхали тільки 2-3 км. не на великій швидкості.
Важливо щоб усе використовувалися клапанні кришки на покришки.
Навантаження на шини:
Ніколи не можна перевантажувати шини.
Якщо перевантажити шину то в принципі ті самі негативні наслідки що і при низькому тиску. Якщо ми невпевнені в тому яка допустима нагрузка може бути на колесо, потрібно подивитися технічні дані авто, де прописано максимальну нагрузку на колесо.
Потрібно слідкувати за тим, якщо легкове авто буде перенавантажено(4-5 осіб) то в колесо треба дати більший тиск, ніж в звичайному режимі(2-3 особи). При сильному навантаженні виростає деформація колеса і таким чином авто втрачає свою стійкість так само як і при нижчому тиску. Отже при різких маневрах та поворотах авто стає менш керованою для водія.
В разі грузових авто та джипів потрібно строго дотримуватися таблиці навантаження шин, де прописано яку нагрузку, швидкість і тиск потрібно дотримуватись.
Монтаж, демонтаж шин:
Монтірувати і демонтірувати шини потрібно тільки в спеціалізованих шиномонтажах і тільки в спеціалістах.
Балансіровка шин:
Дуже важливий момент після монтажу шин її балансіровка.
Всі обертові тіла - із-за нерівномірного розподілу матеріалу -мають впевній мірі дисбаланс. Це потрібно ліквідувати, тому що дибаланс приводить до скорочення терміна експлуатації шини, зносостійкості і впливає на ходові якості, стабільність автомобіля.
Балансірувати шини потрібно тільки в шиномонтажах і тільки спеціалістами
Перевірка шин:
Крім того що при нормальному тиску експлуатуємо шину, слід звернути увагу на слідуючі пункти щоб наша шина експлуатувалася як можливо довше.
Якщо невидалити камінці які застряли в протекторі то вони можуть пошкодити каркас, що призводить до руйнації шини і втрати тиску в ньому. Особливо небезпечно коли між подвійним колесом застряває камінець або якийсь інший предмет. Під впливом відцентрованої сили вони можуть вилетіти і попасти в заднє авто. І тому кожен шофер, в своїх інтересах також, обовязок, щоб попередив того водія в якого між подвійним колесом замітив камінець або якийсь інший предмет.
Якщо на шину попадає масло, паливо або якісь хімічні елементи, можуть пошкодити гуму шини(від масла може набухнути ризина). В такому разі потрібно щільно помити це колесо.
Систематично потрібно провіряти знос протектора. В разі якщо знос протектора неправильний(нерівномірний) часто є індикатором того що в авто є якісь механічні неполадки - погані настройки ходової частини(розвал, сходження, амортизатори, колодки...). Неправильна геометрія передніх коліс наприклад приводить до неправильного зносу шин, що зменшує його експлуатаційний період, погіршує керуючі якості і зменшує безпеку руху. Якщо таке замічаємо, то слід звернутися до спеціаліста де потрібно провірити геометрію коліс.
Шини скорше зношуються при швидкій їзді, крутих поворотах, частому гальмуванні, поганих дорогах. Дороги де багато ям і камнів або інших острих предметів скорше руйнує швидше руйнує шини і тому потрібно уважно і неспіша їхати по таким дорогам.
Не можна виїзджати на тротуар під острим кутом де острі бардюри. Це може призвести до внутрішнього пошкодження шини і в майбутньому при високій швидкості колесо може лопнути.
Якщо на шини є замітні дефекти: розріз, гуля, пошкоджений корт або колесо отримало сильний удар внаслідок чого може виникнути внутрішнє пошкодження, потрібно неодмінно повезти шину до спеціаліста провірити. Таким чином зменшується ризик того що пошкодження незросте і шина не буде повністю зруйнованою під впливом води і пороха на дорозі. Отже швидке зняття такого колеса збільшує шанс його реставрації.
Протектора на шині повинні бути все такими щоб безпечно можна було рухатися як при мокрій так і сухій дорозі.
Мінімальна глибина каналу на поверхні шини по Венгерським стандартам слідуюча:
Ремонт шин:
Всі неполадки повязані з шиною потрібно показати спеціалісту, щоб він вирішив потрібно і чи можливо його відремонтувати.
Тільки спеціалісти можуть ремотувати шини.
Виробник шин не несе відповідальності за можливість відремонтування шин і повязаним з цим якістю.
На відремонтовані шини, на їх поведінку і ходові якості гарантію не несе.
Будь які питання повязані з гарантією Наш інтернет магазина принимає Вас за адресою центрального офісу
Адес: 1239 Budapest, Grassalkovich út 294.
Тел. +361-289-0933